dla dyrektorów, nauczycieli i wychowawców klas

Poznajemy zawód cukiernika i piekarza

Uczniowie klas trzecich Publicznego Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły w Łodzi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi. Uczniowie goszczącej ich szkoły zorganizowali warsztaty podczas których mogli doświadczyć specyfiki zawodów piekarza i cukiernika. Uczniowie własnoręcznie wykonali chałki, ciastka i inne słodkości.

Dzień Kariery w Publicznym Gimnazjum nr 40

Włączając się w Ogólnopolski Tydzień Kariery, Publiczne Gimnazjum nr 40 w Łodzi wspólnie z OHP oraz Ośrodkiem Doradztwa Zawodowego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zorganizowało Dzień Kariery. Uczniowie PG nr 40 i PG 31 mogli zapoznać się z zawodami: stolarz, fryzjer, animator

Włączamy się w Ogólnopolski Tydzień Kariery

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły na wycieczce zawodoznawczej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi, poznają zawody: technik transportu kolejowego, technik dróg i mostów kolejowych  sprzedawca, technik handlowiec, technik ekonomista.

Subscribe to RSS - dla dyrektorów, nauczycieli i wychowawców klas